هواپیما – مسطح شارلیز ترون امریکایی سینمایی

هواپیما – مسطح: شارلیز ترون امریکایی سینمایی بازیگران سینمای دوربین بازیگر امریکا پروژه پاریس سینما

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ناپدید شدن مسی در مراحل یک چهارم نهایی

مهاجم بارسلونا در مراحل یک چهارم نهایی دور از انتظار ظاهر می‌شود و با سطح واقعی خود فاصله زیادی دارد. 

ناپدید شدن مسی در مراحل یک چهارم نهایی

ناپدید شدن مسی در مراحل یک چهارم نهایی

عبارات مهم : اروپا

مهاجم بارسلونا در مراحل یک چهارم نهایی دور از انتظار ظاهر می شود و با سطح واقعی خود فاصله زیادی دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، لیونل مسی دیشب (سه شنبه) شب مشکل را سپری کرد که هرگز آن را فراموش نخواهد کرد. مهاجم بارسلونا در شکست ۳ بر صفر تیمش برابر رم در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ناپدید شده است بود. او نتوانست روی دروازه حریف خطرآفرین شود، ۱۹ توپ از دست داد و تنها پنج ضربه به سمت دروازه داشت که دو توپ در چارچوب بود. ستاره آرژانتینی نه در بازی رفت و نه در دیدار برگشت گلزنی نکرد.

ناکامی های مسی در لیگ قهرمانان اروپا بدون در نظر گرفتن گل های تعیین کننده اش برابر چلسی در مرحله قبل، قابل توجه هست. او در مراحل یک چهارم نهایی نمی تواند در سطح خود ظاهر شود. مسی در دو فصل گذشته برابر اتلتیکومادرید و یوونتوس نیز نتوانست گلزنی کند. او در سال ۲۰۱۵ برابر پاری سن ژرمن نیز ناکام بود. همچنین در شب از بین بردن برابر اتلتیکو در سال ۲۰۱۴ گلی به ثمر نرساند. در مجموع ۱۰ بازی است که ستاره آرژانتینی گلزنی نمی کند. او ۹۰۰ دقیقه در باز کردن دروازه حریفان ناکام بود. این آمار تکان دهنده جهت بازیکنی است که به بارسلونا در مراحل حذفی باید کمک کند. تیمی که به ستاره خود وابسته است.

ناپدید شدن مسی در مراحل یک چهارم نهایی

باید به آمار ضعیف مسی در مرحله یک چهارم نهایی یک توصیه را نیز اضافه کرد. شماره “۱۰” بارسلونا در آخرین دیدارهای حذفی که تیمش کنار رفته، نتوانسته است گلزنی کند.

از طرفی بارسلونا در سال های اخیر در لیگ قهرمانان اروپا نتیجه های بدی کسب کرده است و مسی از هفت دوره تنها یک بار قهرمانی در این مسابقه ها را تجربه کرده هست. جهت بازیکن بزرگی مانند او یک اتفاق تلخ محسوب می شود چون ستاره آرژانتینی می توانست به افتخاراتش بیفزاید.

مهاجم بارسلونا در مراحل یک چهارم نهایی دور از انتظار ظاهر می‌شود و با سطح واقعی خود فاصله زیادی دارد. 

واژه های کلیدی: اروپا | ستاره | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz